Septiņi kausi

 

 

 

Taisna kārts:

 

Iespējams, ka esiet apjucis, jo jums jāpieņem lēmums un jātiek skaidrībā, bet patreiz jūs to nevariet izdarīt. Vai arī jūsu priekšā ir ļoti liela vai nevienlīdzīga izvēle, vai arī, jums jāiet uz kompromisu, lai pieņemtu pareizo lēmumu. Jūs nevarējāt iegūt visu uzreiz un tagad neziniet pa kuru ceļu iet. Jūsu sirds iesaka vienu, bet prāts pavisam citu ceļu. Dotajā brīdī veiksme ir atkarīga no tā, vai spēsiet uzmanīgi izsvērt visus par un pret un koncentrēties lēmuma pieņemšanai.

 

Kopējais raksturojums: Iluzionāras veiksmes pavēlnieks. Daudz variantu, ilūzijas, lūpas uzmešana, iluzionāra realitāte. Apreibšana no perspektīvēm, Daudz piedāvājumu, viens no kuriem var būt labs un realizējams, bet jāuzmina kurš.
Darbs: Ienesīgs bizness. Datorspēles, nelies šovbizness, kino, TV šovs, atrakcijas, filmu un mūzikas tirdzniecība.
Veselība: Saindēšanās, pārdozēšana, pierašana pie vieglām narkotikām.
Attiecības: Pakļaušanās nelieliem netikumiem, gūstot no tā apmierinājumu. Pārsātinātas attiecības (iespējams ar izvirtību). Izrādīšanās ar attiecībām.
Cilvēka psihotips: Ilūzijas radītājs, daudz stāsta par savām neskaitāmajām veiksmēm (izdomātām), daudz sola.
Padoms, brīdinājums: Iesaka izvēlēties pareizi. Brīdina, ka izvēle ir pārāk liela, nekļūdieties, pārāk nesacerieties.
Jā vai nē: „ Nē”. Dzīvē iestājas izvēles iespēju pārpilnība.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Iespējams, ka jūs pārāk vilcinieties kāda pietiekami svarīga lēmuma pieņemšanā. Jums ļoti grūti izvēlēties no daudzajām alternatīvām un tieši tāpēc jūs regulāri izjūtiet vilšanos. Jums traucē jūsu paša emocijas vai arī jūs velti šķiežat savu enerģiju, tājā vietā, lai novirzītu to sava izvēlētā mērķa realizēšanai. Iespējams, ka jūsu pirmais mēģinājums sasniegt noteiktu mērķi izgāzās dēļ tā, ka jūs nepratāt koncentrēties un maksimāli izmantot visas savas iespējas. Tagad jūs skaidri saskatiet visas sava kļūdas un spēsiet darboties daudz mērķtiecīgāk.

 

Kopējais raksturojums: Zaudētas ilūzijas. Iespēju zaudēšana, daudzi piedāvājumi atkrituši, perspektīves izrādījās mānīgas.
Darbs: Naudas taisīšana uz sīkiem cilvēku grēciņiem: cigaretes, alkohols, spēļu automāti, prostitūcija.
Veselība: Paģiru sajūta. Veselība sašķobīta ar alkoholu, smēķēšanu, neveselīgi dzīvesveidu (bet ne pārāk).
Attiecības: Vilšanās attiecībās, savstarpēja garlaicība, savstarpējo interešu zudums, saskaršanās ar realitāti, partneris ir stingrāks, kā bija gaidīts. Jaunu attiecību meklējumi nav, jo baidās, ka jaunās attiecības var būt sliktākas, kā ierastās vecās.
Cilvēka psihotips: Garlaicīgs, vīlies, zaudējis interesi par dzīvi. Taču ir cerība, ka viņš vēl mainīsies.
Padoms, brīdinājums: Iesaka pārstāt ticēt vizulim. Brīdina, ka visas iespējas var izrādīties veltas.
Jā vai nē: Vilšanās periods.