Septiņi zobeni

 

 

 

Taisna kārts:

 

Jauni mēģinājumi pārvarēt iepriekšējās neveiksmes. Visticamāk, ka jūs nojaušiet, ka esiet kļuvis par krāpšanas upuri. Vai arī jūs jūtieties neērti dēļ savas nesenās negodīgās rīcības. Jums gribās visu pamest un aizbēgt pēc iespējas tālāk. Taču nevajag tik ātri padoties. Iespējams, ka jums vajag ieklausīties savā intuīcijā un nodemonstrēt veiklību un diplomātīju, tad, iepējams, jūs viegli spēsiet sasniegt savu mērķi. Jūs esiet izstrādājis ģeniālu rīcības plānu, taču esiet gatavs tam, ka tas var nostrādāt ne gluži tā, kā bijāt ieplānojis. Dažreiz šī kārts norāda uz to, ka jūs pa īstam var aplaupīt, tāpēc esiet uzmanīgs. Nestāstiet citiem par saviem plāniem un vajadzībām - jūsu nelabvēļi to var izmantot pret jums.

 

Kopējais raksturojums: Zādzība, zaudējumi, pazušana. Izsekošana, informācijas vākšana. Nepieciešamība paņemt no situācijas savu (panākt savu, bet ne tieši – labāk pa apkārtceļiem). Saskaršanās ar negodīgumu vai arī paša negodīga rīcība.
Darbs: Laupīšana (vai nu tev, vai nu tu pats, atkarībā no jautājuma būtības). Naudas atmazgāšana, kreisie uzņēmumi. Nauda ir (protams, ja nenozīmē jūsu apzagšanu): atrodas iespējas nopelnīt, dabūt, nozagt.
Veselība: Slimības apslēpta norise, neatklātas slimības. Grūtības noteikt diagnozi. Ja jautājums par stāvokļa izmaiņām, tad nozīmē izveseļošanos par spīti apstākļiem.
Attiecības: Iešana pa kreisi. Dubulta dzīve. Slepenas tikšanās, ne obligāti intīmas: piemēram, no partneriem slepenas pārrunas. Izklājuma pozīcijā „domas” un „motīvi” var brīdināt, ka jūs novēro.
Cilvēka psihotips: Viltīgs, ar humora izjūtu. Melo ar godīgu sejas izteiksmi (ir uz to spējīgs) – ar viņu vajag būt uzmanīgam.
Padoms, brīdinājums: Iesaka klusi izdarīt savu lietu. Brīdina uzmanīties no zādzības, no novērošanas, slepeniem ienaidniekiem.
Jā vai nē: „Nē”. Tas, kas jums vajadzīgs, nekur nepazudīs, ja rīkosieties slēpti.

Papildus: mazāk agresīva kārts, kā Trīs zobeni.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Ja ir notikusi nelaime un jūs esiet apzagts, esiet mierīgs, zagli noķers un nozagtās lietas, visticamāk, jums tiks atgrieztas. Ja kāds jūs ir aizvainojis, tad ļoti drīz jums atvainosies. Ja esiet saņēmis kritiskus aizrādījumus, tad tieši tagad ir īstais laiks tajos ieklausīties, jo tie satur konstruktīvus piedāvājumus. Ja jums kaut kas ir atņemts negodīgā ceļā, tad ļoti drīz viss tiks atgriezts jums atpakaļ.

 

Kopējais raksturojums: bezjēdzīga savu darbību slēpšana. Slepenais kļūst atklāts: izsekošana, novērošana, viltība, apmāns atklājas.
Darbs: Laupīšanu, dokumentu pārkāpumu, intrigu  konstatēšana un atklāšana.
Veselība: Labvēlīga kārts. Slimības atklāšana, pareiza diagnoze.
Attiecības: Krāpšana kļūst redzama. Nespēja tālāk slēpt savas slepenās attiecības.
Cilvēka psihotips: Atmaskots, pieķerts aiz rokas.
Padoms, brīdinājums: Iesaka labāk pašam atzīties. Brīdina sagatavoties tikt atklātam.
Jā vai nē: Viltības, kas šūtas baltiem diegiem.