Sešas monētas

 

 

 

Taisna kārts:

 

Sešas monētas pareģo kaut ko labu. Tā var būt dāvana, aizdevuma saņemšana vai jaunu, perspektīvu biznesa attiecību parādīšanās. Ja kāds jums ir parādā naudu, tad ļoti drīz viņš to atgriezīs. Darījums, ko plānojiet noslēgt, būs godīgs. Ļoti drīz jūs saņemsiet finansiālo palīdzību. No otras puses, jums pašam drīzumā var nākties sniegt finansiālu vai morālu atbalstu kādam savam paziņam. Varbūt kāds tuvs draugs jums palūgs aizdevumu. Vai arī jūs sāksiet atlikt naudu bērnu mācībām vai kādām citām vajadzībām.

 

Kopējais raksturojums: Materiālā veiksme. Atlīdzība pēc nopelniem (tikai pašam nepieciešamākajam), sadalīšana pēc godīguma pricipa, palīdzības vai praktiska padoma saņemšana. Pelnīti (iekaroti) panākumi, balva.
Darbs: Lietu uzlabošanās, ienākumu palielināšanās, veiksmīgu partneru uzrašanās, savlaicīga naudas investēšana biznesā (bieši runā par investoriem itkā, pēc pirmā acu skata, bezcerīgā gadījumā). Aizsardzība. Labi ienākumi, perspektīvs bizness. Atšķirībā no dūža – visi šie labumi ir vairāk sadzīviski, vairāk gaidīti un nopelnīti, ne tik vērienīgi. Tie nekrīt no debesīm, bet ir kā atalgojums par padarīto.
Veselība: Veselībā jāiegulda nauda. Nepieciešama laba un dārga ārstēšanās. Iespējama palīdzība ar naudu priekš ārstēšanās, vai arī, nepieciešamība to meklēt.
Attiecības: Gludas, mierīgas, skaisti organizētas attiecības. Attiecībās tiek ieguldīta nauda, interese, enerģija utt.. Viens partneris apgādā otru (uztur vai ļoti atbalsta). Vai arī viens partneris ir kādā ziņā pārāks par otru. Laulības var būt nevienlīdzīgas (visādos aspektos).
Cilvēka psihotips: Dāsns, augstsirdīgs, mīl atbalstīt, apgādāt.
Padoms, brīdinājums: Iesaka pieņemt/sniegt palīdzību (atkarībā no situācijas). Brīdina netaisīt lielas dāvanas, nepieņemt dāvanas no mazpazīstamiem, neņemt/nedot kukuļus.
Jā vai nē: „Jā”. Pateicība par iepriekšējiem nopelniem.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Apgrieztā pozīcijā šī kārts runā par naudas zaudēšanu vai pat zādzību jūsu paša neuzmanības vai nevērības dēļ. Varbūt kāds atteiksies jums atgriezt parādu vai atbildes pakalpojumu. Iespējams, ka jums drīz pašam nāksies atgriezt vecu parādu, kas sāpīgi ietekmēs jūsu finansiālo stāvokli. Dažkārt šī kārts vēstī arī par nopietnu zādzību. Ja esiet iesaistīts kādās finansiālās operācijās, uzmanieties būt apkrāpts.

 

Kopējais raksturojums: Izrādīšanās, blefs, savu iespēju pārspīlēšana, uzspīlēta uzvedība. Miglas pūšana acīs, rīcība, kas neatbilst situācijai.
Darbs: Lieli pārstāvniecības tēriņi, pārmaksāšana, neveiksmīgas investīcijas, nepareizi novirzītas pūles. Pārāk labvēlīga attieksme pret partneriem vai padotajiem.
Veselība: Pārāk dārga ārstēšanās vai vispār veltīgi izmesta nauda.
Attiecības: Savu nopelnu uzsvēršana: es tik daudz priekš tevis daru; es tev uzdāvināju tik dārgu dāvanu utt..
Cilvēka psihotips: Lielībnieks, snobs, mīl izrādīties, tēlot.
Padoms, brīdinājums: Iesaka nenožēlot iztērēto. Brīdina nenotriekt naudu pa tukšo.
Jā vai nē: Jūs esiet izvēlējies pārāk dārgu problēmas risinājumu.