Seši kausi

 

 

 

Taisna kārts:

 

Jums radusies unikāla iespēja atjaunot vecus sakarus. Visticāmāk jūs uzaicinās, vai jūs piedalīsieties skolas draugu sanākšanā vai lielā ģimenes pasākumā. Kāds no pagātnes atkal uzradīsies jūsu dzīvē. Visas jūsu domas ir pievērstas bērnībai un pašiem spilgtākajiem un satrauktākajiem tā laika mirkļiem. Visticamāk, ka kāds notikums, kas nepastarpināti saistīts ar bērnību, beidzot dos savus rezultātus. No otras puses šī kārts iesaka sakopot spēkus un nebaidīties atgriezties pie pagātnes atmiņām. Iespējams, ka satiksiet savu pagātnes mīlestību. Vai arī kāds sens draugs atnesīs jums ziņas, kas liks jums mainīt darbu vai vai pat dzīvesvietu. Šajā dzīves periodā lielu lomu jūsu dzīvē spēlē bērni. Iespējams, ka jums ievajadzēsies izmantot vecas, sen nepielietotas iemaņas.

 

Kopējais raksturojums: Laimes pavēlnieks. Atmiņas, nostaļģija, īslaicīgums. Negaidīta senu draugu uzrašanās, tikšanās ar cilvēkiem, ar kuriem saista kopīga pagātne (klases biedri, kursa biedri). Neliela, patīkama dāvana. Kaut kas īslaicīgs, gaisīgs.
Darbs: Palīdzība, atbalsts no seniem draugiem (paziņām). Stabilitātes un labas peļņas sākums, augšupeja. Tirdzniecība ar vecām lietām (antikvariāts).
Veselība: Kopumā laba. Ne visai nopietnas slimības. Sarežģījumi pēc bērnu slimībām, kas pārciestas bērnībā.
Attiecības: Senas attiecības (kopš bērnudārza vai skolas sola); maiga mīlestība un draudzība. Ļoti stipra laulība, bet ne pārāk kaislīga. Patīkamas tikšanās ar veciem draugiem. Var liecināt par to, ka cilvēks, ar kuru veidojas attiecības, ir sens paziņa.
Cilvēka psihotips: Infantilisms, koķetīgums, tīrs skatiens uz dzīvi. Atšķirībā no Āksta, kurš neko nemācās, šis cilvēks ir tāds, no kura izstaro bērnības sajūtas. Viņš prot piesegties ar citiem cilvēkiem, kam patīk viņu aizsargāt.
Padoms, brīdinājums: Iesaka vērsties pēc palīdzības pie draugiem (pat pie tiem, kas sen nav redzēti). Parakņājieties pagātnē, pagātnes atmiņās. Brīdina neieslīgt atmiņās, neidealizējiet pagātni.
Jā vai nē: „Jā”. Nāksies ielūkoties pagātnē.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Jūs ierobežo ģimenes saites vai kādas pagātnes attiecības. Visticamāk, jūs vēl joprojām turieties pie mātes brunčiem. Varbūt jūs nomoka kādas pagātnes atmiņas par kādu notikumu, bet varbūt jūsu pagātnes mīlas sakari ietekmē tagadni. Kaut kas, ko jūs ļoti stipri gaidat, atliekas vai kavējas. Jums jāturpina dzīvot tālāk, bet, pēc visa spriežot, jums traucē veci sakari vai jūsu neizlēmība.

 

Kopējais raksturojums: Pārspīlēta bērnišķība, bezatbildīga attieksme pret visu, vieglprātība.
Darbs: Neslikti ienākumi. Tirdzniecība ar vecām lietām (hlami, lietoti apģērbi).
Veselība: Bērnu slimības pieaugušā vecumā.
Attiecības: Kaprīzes, paaugstinātas prasības pret partneri (es esmu perfekts, jums pārējiem tālu līdz manīm). Vecmeita. Cilvēks, kas dzīvo pagātnē vai izdomātās attiecībās: viņam arī nemaz nevajag tuvību – sapņos viņam ir komfortablāk un mierīgāk.
Cilvēka psihotips: Infantils līdz absurdam, pieaugušais, kas ģērbjas kā tīnis.
Padoms, brīdinājums: Iesaka parakņāties pagātnē, atšķirībā no taisnas pozīcijas, ne jau dēļ patīkamām atmiņām, bet vienkārši padomājiet par pagātni. Brīdina netēlot no sevis bērnu, necentieties izlikties jaunāks, kā esat.
Jā vai nē: Viss būs pa vecam.