Seši zobeni

 

 

 

Taisna kārts:

 

Beidzot saspringtais periods, satraukumi un raizes jums ir aiz muguras. Tagad jums var iestāties daudz mierīgāki laiki - laiks, kad varēsiet atjaunot un sakopot visas savas domas. Varbūt jums vajadzētu doties kādā braucienā, lai likvidētu saspringumu un atjaunotu harmoniju un līdzsvaru. Visticamāk, jums radīsies iespēja kaut kur aizbraukt, vai arī pie jums ieradīsies ciemiņi no tālienes. Tagad ir pienācis laiks iegūt jaunas zināšanas un jūs tam esiet morāli gatavs. Tieši tagad jūs ar vieglumu variet atskatīties uz visām tām problēmām, kas jums bija un izdarīt noderīgus secinājumus nākotnei. Iespējams, ka būs kāds notikums, kas atbrīvos jūs no ciešanām. Beidzot jūs variet pilnībā atteikties no sava destruktīvā uzvedības modeļa.

 

Kopējais raksturojums: Pelnīta atpūta. Aiziešana no konflikta zonas. Ceļš (burtiskā nozīmē). Zinātniskais darbs vai intelektuālie meklējumi. Miera meklējumi, izejas atrašana no situācijas, aizbraukšana. Var norādīt uz emigrāciju vai aizbraukšanu peļņā.
Darbs: Pāriešana uz citu darbu, dokumentu pārreģistrācija, nosaukuma maiņa. Ienākumu palielināšanās. Strādnieku konfliktu nolīdzināšana.
Veselība: Izveseļošanās.
Attiecības: Nepieciešama šķiršanās uz laiku (dēļ nepieciešamības). Attiecību statusa maiņa, parasti – uz labo pusi. Pašķiršanās nāk par labu. Dažreiz var norādīt uz kopēju emigrāciju vai attiecībām, kas norit ceļojumos un iespaidos. Iznākumā vai nākotnes izklājumā var norādīt uz pārcelšanos pie laulātā uz citu valsti.
Cilvēka psihotips: Cilvēks, kas meklē pārmaiņas, iespaidus. Pēc dabas ceļotājs. Izvairās no konfliktiem, iziet uz kompromisiem.
Padoms, brīdinājums: Iesaka aiziet no turienes, kur jūs provocē uz konfliktiem (citādāk nav iespējams atrisināt). Brīdina, ka mainot dzīves apstākļus, jūs pats nemainaties. Konfliktējošs cilvēks vienmēr atradīs ar ko pastrīdēties.
Jā vai nē: „Jā”. Situācija uzlabosies, ja jūs papūlēsieties.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Visas jūsu pūles ir izrādījušās veltīgas, jums nav izdevies izkulties no nepatīkamās situācijas. Jūs saprotiet, ka esiet iesprūdis un jums nav nekādu izredžu izkļūt no problēmām. Visticamāk, lēmums, ko jūs pieņēmāt, esošai situācijai nav piemērots. Iespējams, ka situācijas risināšanā jūs izvēlējāties vieglāko, nevis pareizāko lēmumu. Tas līdzinās strausam, kas slēpj galvu smiltīs. Jums beidzot jāpaskatās taisnībai acīs un jāsāk risināt savas problēmas, nevis jāslēpjas no tām.

 

Kopējais raksturojums: Nav iespējams aiziet no bīstamās zonas. Nestabila augsne zem kājām. Vienveidīgu, karmisku situāciju ķēde.
Darbs: Nespēja nostiprināties vienā nozarē vai vienā vietā. Iztikai var nopelnīt.
Veselība: Neviena ārstēšanās tā īsti nepalīdz. Rezultāti īslaicīgi vai ārstēšanās pēc laika zaudē efektivitāti. Panacejas meklējumi.
Attiecības: Neveiksmīga partnera maiņa, nebeidzami mēģinājumi ar aizvien jauniem variantiem.
Cilvēka psihotips: Cilvēks slikto bezgalību lokā, iespējams, ka paša radītā.
Padoms, brīdinājums: Iesaka mēģināt rīkoties pēc nestandarta varianta. Brīdina neatkārtot paša kļūdas.
Jā vai nē: Mīņāšanās uz vietas.