Trīs monētas

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šī kārts liecina par cilvēka fiziskā līmeņa attīstību. Varbūt, ka dotajā situācijā runa ir par darbu, naudu, fizisko veselību, izglītību, māju vai projektu, no kā realizācijas tiek gaidīti nopietni rezultāti. Iespējams, ka saņemsiet balvu par labi paveiktu dabu vai savu prasmju, pieredzes un talanta prasmīgu izmantošanu. Jums ir brīnišķīgs sākums un, ja turpināsiet tādā pat garā, tad ļoti drīz jūs atzīs par vienu no labākiem speciālistiem savā jomā. Jūs tiecieties pēc augsta stāvokļa, atzinības vai atbalsta. Iespējams, ka saņemsiet paaugstinājumu darbā. Ja esiet students, tad labi nokārtosies sesiju vai drīz saņemsiet diplomu.

 

Kopējais raksturojums: Darbs savam priekam. Meistarība. Kvalifikācijas celšana, iemaņu pilnveidošana, interesanta darba dabūšana. Detaļu nostrādāšana.
Darbs: Darbs vairāk savam priekam, kā naudai. Goda lietas pildīšana. Dārgs gabala darbs. Juvelieri, dizaineri, stilisti, augstas klases pulksteņmeistari utt..
Veselība: Simbolizē visu, kas saistīts ar veselības un ķermeņa nostiprināšanu (joga, fitness, bodibildings utt.). Kosmetoloģija bez operatīvas iejaukšanās.
Attiecības: Viena no labākām kārtīm kavā. Attiecības, kas veidojas skaisti un ar rūpēm vienam par otru. Pilnīga partnera pieņemšana, līdz pat instinktu līmenim. Vienprātība, harmonija.
Cilvēka psihotips: Zelta rokas, veikls, mīl detaļas, uzmanīgs pret sīkumiem. Akurāts, tīrīgs.
Padoms, brīdinājums: Iesaka visu paveikt nevainojami, pēc augstākā līmeņa. Brīdina neaizrauties ar sīkumiem, nepiesienieties detaļām, neaizraujieties ar lietas ārējo pusi.
Jā vai nē: „Jā”. Liels gandarījums no paveiktā darba.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Šī kārts apgrieztā pozīcijā runā par to, ka jums vajag strādāt cītīgāk, kā arī pilnveidot savas prasmes un zināšanas, mācēt pielietot tās savos projektos. Dēļ tā, ka jūs baidieties riskēt, jūs variet pazaudēt ļoti labas iespējas savai karjeras izaugsmei. Visticamāk, ka jums ir palielināts darba apjoms dēļ tā, ka nevar noteikt, ko tad jūs īsti darbā dariet. Jūs cenšaties, taču jums liekas, ka jūs nenovērtē vai arī jūs vispār negūstiet gandarījumu no sava darba. Jums tas liekas garlaicīga un nevienam nevajadzīgs. Tā vietā, lai darbā tikai domātu par saviem pienākumiem, tos vajag godprātīgi pildīt un tikai tad jūs saņemsiet vēlamo rezultātu.

 

Kopējais raksturojums: Haltūra, abas rokas kreisās. Ikdienas darbs, neuzmanība.
Darbs: Haltūra (gan kā kvalitāte, gan kā gadījuma darbs). Patēriņa preces (ražošana un tirdzniecība). Mēģinājums nopelnīt naudu neiespringstot.
Veselība: Pārforsēšana atveseļošanās procedūrās. Medikamentu ļaunprātīga izmantošana, pārpūle no pārmērīgām sporta aktivitātēm, pārcenšanās ar plastisko ķirurģiju. Taču tas viss ne pārāk kaitē veselībai.
Attiecības: Atteicības ir izveidotas slikti, bet tās ir stipras; apmierina abus partnerus. Bez attīstības.
Cilvēka psihotips: Vienaldzīgs, pret daudz ko izturās nevērīgi. „Pēc manis kaut vai ūdensplūdi.”
Padoms, brīdinājums: Iesaka darīt kā sanāk, pārāk nepiepūlies. Brīdina, ka jūs haltūrējat.
Jā vai nē: Neizdosies paspīdēt ar meistarību. Slikti padarīts darbs, remonts, pasūtījums.