Trīs zobeni

 

 

 

Taisna kārts:

 

Trīs zobeni ziņo par to, ka jums ir tas, par ko vajag raudāt un sērot. Visticamāk, jūs patreiz atrodaties stresa situācijā dēļ tā, ka jūs pametis mīļotais cilvēks. Vai arī jums vajag steidzīgi ar kādu šķirties, jo attiecības, kas jūs saista, nedod jums neko vairāk kā sirdsēstus un garīgas mokas. Dažkārt šī kārts vēsta par slimību vai brīdina par to, ka jūsu veselība tuvākā nākotnē nedaudz pasliktināsies. Ļoti bieži šī kārts raksturojas ar šķiršanos, ar šķiršanos no kaut kā nevajadzīga. Tas var nozīmēt arī burtisku tulkojumu – ķirurģisku iejaukšanos. Dažreiz šī kārts ir nāves priekšvēstnesis. Taču par nāvi jūsu situācijā var runāt tikai tajā gadījumā, ja izklājumā parādās Tornis, Nāve un daudz zobenu kārtis apgrieztā veidā. Ja tādu nav, tad šī kārts runā par to, ka jūs saņemsiet ziņas par kāda nāvi.

 

Kopējais raksturojums: Bēdu pavēlnieks. Traģiska informācija (ne pats notikums), bēdas, asaras, smaga reakcija uz notiekošo. Ciešanas dēļ tuva cilvēka, bēdas.
Darbs: Arestēta prece, dažādi ārējie ierobežojumi: īres maksas palielināšana, nodokļu palielināšana, brīdinājums par uzņēmējdarbības slēgšanu utt.. Situācija, ko var mēģināt labot.
Veselība: Sirds slimības (ar 13. vai 16. – infarkts; ar 21. – sirds operācija). Problēmas krūšu apvidū. Psihosmātisks stāvoklis: jo sliktāks noskaņojums, jo sliktāka pašajūta. Vajag tikt vaļā no pārdzīvojumiem, lai tie neietekmētu veselību (izrunāties, nomierināties).
Attiecības: Mīlas trijstūris un/vai salauzta sirds. Ja izklājumā ir vēl ir cilvēki – var nozīmēt, ka cilvēks raujas uz pusēm starp diviem partneriem. Var nozīmēt vienpusēju mīlestību.
Cilvēka psihotips: Vīrišķīgi pārcieš nedienas, rūgtas pieredzes skola.
Padoms, brīdinājums: Iesaka izraudāties, pārdzīvot sāpes. Brīdina neradīt bezizejas situācijas.
Jā vai nē: „Nē”. Sliktu ziņu posms, neapmierinātība, smagi pārdzīvojumi.

Papildus: Šī kārts ir tā sāpīgā vieta, kuru visu laiku uzplēš, bet cilvēks nav spējīgs pamest šo zonu. Ja jācieš ir ilgstoši, tad pat vissīkākie pārdzīvojumi kļūst par lielu problēmu.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Jūsu sirdsāpes pamazām norimst. Ļoti sāpīga situācija, kuru jūs ļoti pārdzīvojāt, tuvojas beigām. Jūsu ciešanas bija vienkārši neizturamas, taču tās pamazām pierimst, lai gan vēl kādu laiku būs manāmas. Kad viss sliktākais jau ir aiz muguras, jūs sākat atveseļoties. Ja vaicājāt par veselību, tad, iespējams, jūs sagaida neliela, nesarežģīta ķirurģiska iejaukšanās, vai vizīte pie zobārsta.

 

Kopējais raksturojums: Bīstama kļūda. Bezizejas situācija.
Darbs: Nespēja atjaunot biznesu, konfiskācija, nopietni naudas zaudējumi.
Veselība: Ne visai veiksmīga operācija.
Attiecības: Neveiksmīga izvēle, kas var sabojāt dažus turpmākos gadus. Iespējama neapmierinātība ar savu izvēli mīlas lietās.
Cilvēka psihotips: Cilvēks nepatikšanu virpulī.
Padoms, brīdinājums: Iesaka gatavoties pārbaudījumiem. Brīdina, ka var būt nopietnas nepatikšanas.
Jā vai nē: Nepārvarami konflikti, Notikumi, ar kuriem ir praktiski bezjēdzīgi cīnīties.