Taro zīlēšana ar vienu kārti

 

 

 

Tiem, kas tikai sāk iepazīt Taro, šis ir vislabākais izklājuma veids. Parasti mums interesē konkrētas atbildes uz jautājumu, jo mēs paši jau pietiekami labi zinām, kā mums iet un nav jēgas to vēlreiz prasīt kārtīm. Daudzi zīlnieki uzskata, ka tas ir ātrākais un precīzākais veids, kā saņemt atbildi uz savu jautājumu. Galvenais nosacījums ir precīza jautājuma vai problēmas formulēšana. Jautājumam nevajadzētu būt tādam, kur atbilde ir jā vai nē, jo situācijas nekad nav viennozīmīgas un taro sniedz plašāku atbildi. Pirms jautājuma uzdošanas esiet gatavi arī uzklausīt atbildi, jo tā ne vienmēr būs jums patīkama un glaimojoša un liks jums ielūkoties sevī dziļāk ar kritisku skatienu.

 

 

 

ja zīlēšanas programma neielādējas, mēģiniet izmantot citu interneta pārlūku - Mozilla vai Explorer

 

Nesteidzieties pēc iespējas ātrāk izlasīt izkritušās kārts nozīmi, bet uzmanīgi aplūkojiet kārti un mēģiniet tajā iedziļināties, lai saprastu vēstījumu. Uz kārts nekas nav attēlots nejauši, katram simbolam ir svarīga nozīme, tāpēc mēģiniet vispirms pats saprast, kādas emocijas jums izraisa kārts, kāda darbība tur ir attēlota, kā jūs aprakstītu uz kārts notiekošo citiem, varbūt kārts jums atsauc atmiņā kādas emocijas vai notikumus. Vispirms ļaujiet vaļu savai fantāzijai un tikai tad lasiet kārts aprakstu. Salīdziniet savas izjūtas par kārti ar aprakstīto skaidrojumu un izvērtējiet cik ļoti tie sakrīt vai atšķiras. Atcerieties, ka jūsu personīgie iespaidi ir vieni no svarīgākajiem!

 

Bezmaksas Taro aplikācija telefonā!

 

Ja jums ir iepatikusies mūsu lapas piedāvātā zīlēšanas programma, tad tagad ir lieliska iespēja ielādēt bezmaksas zīlēšanas aplikāciju android telefonā. Aplikācijā tiek piedāvāta gan virtuālā zīlēšana, gan taro kāršu skaidrojumi un tas viss latviešu valodā!

Aplikāciju variet ielādēt šeit: taro app

Privacy Policy or this app

 

 

taro app taro app taro app taro app taro app eTaro app