Zižļu bruņinieks

 

 

 

Taisna kārts:

 

Gaisā jaušams pārmaiņu gars. Iespējams, ka jūsu dzīvē parādīsies jaunas, ļoti intresantas lietas. Varbūt jūs pārcelsieties uz jaunu dzīvesvietu vai nodosieties jaunam un interesantam projektam. Iespējams, ka jūsu aizbraukšana būs saistīta ar aizbēgšanu no kāda nepatīkama cilvēka vai kādas nepatīkamas situācijas. Varbūt kāds pietiekami svarīgs cilvēks ietekmēs jūsu dzīvi vai situāciju, kurā jūs esiet. Esošajā situācijā galvenais ir neapjukt un nepazaudēt jums piemītošo pārliecību un entuziasmu, tad jūs savu panāksiet. Iespējams, ka jums izteiks ļoti interesantu darījumu piedāvājumu, kas jums tālāk var palīdzēt. Ja jums interesē atpūtas iespēja, tad variet būt drošs, ka jums būs brīnišķīgs atvaļinājums. Iespējams, ka attiecības, kas tikko sākušas veidoties, kļūs ļoti romantiskas un seksuālas.

 

Kopējais raksturojums:  Aizbraukšana, prombūtne, bēgšana, emigrācija. Pārcelšanās uz jaunu vietu, darba vietas nomaiņa vai darbības virziena maiņa. Tikšanās ar Zižļu buņinieku.
Darbs: Strauji progresējošs, riskants. Dažkārt īslaicīgs. Raušanās, steiga, risks – biznesa pamatraksturojums. Darbības sfēra: vidējā līmeņa vadītājs, labs organizators. Vidēja līmeņa uzņēmējs. Var būt: transporta vadītājs, aktieris, mākslas darbu tirgotājs.
Veselība: Stipra veselība, kas netiek saudzēta. Tieksme uz traumām. Problēmas ar sirdi.
Attiecības: Strīdi un kaislības. Ne pārāk nopietnas attiecības – no sērijas „dabūja un pameta”: iekarošanas azarts.

Cilvēka psihotips: Uguns. Strēlnieks. Aktīvs, enerģisks. Krāj dzīves pieredzi. Mīl strīdēties, entuziasma un iedvesmas pārpilns. Sirsnīgs, dāsns, labvēlīgs, mērķtiecīgs. Piemīt pašcieņa. Prot organizēt darbu. Centieni no pirmā impulsa. Piesaista sev uzmanību jebkurā sabiedrībā: karalis ar autoritāti, karaliene ar magnētismu, bruņinieks ar troksni un azartu.
Padoms, brīdinājums:  Padoms rīkoties ātri un drosmīgi. Nebūvēt tālejošus plānus. Brīdina nedemonstrēt pārlieku lietišķumu. Neceliet troksni no nekā.
Jā vai nē:  „ Jā”. Veiksmīgi.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Iespējams, ka visas problēmas, kas jums pēdējā laikā ir radušās, ir saistītas ar steigu un nesakārtotību. Jūsu jaunajā darbā nav stabilitātes. Jums patreiz ir stress dēļ negaidītām situācijām, kas ļoti regulāri parādās jūsu dzīvē. Ja jūs demonstrēsiet savu uzstājību, nepacietību un uzspiedīsiet savus uzskatus, kā arī steidzināsiet notikumus, tad tikai pasliktināsiet situāciju un saniknosiet cilvēkus sev apkārt. Ja vaicājāt par romantiskām attiecībām, tad jūsu partneris pret jums, visticamāk, ir vienaldzīgs. Ja sieviete vaicā par laulībām, tad tās, visticamāk, būs neveiksmīgas.

 

Kopējais raksturojums: Lūzums, dalīšanās, šķēršļi, domstarpības, iejaukšanās. Dēļ iekšējām nesaskaņām atcelts brauciens. Nopietnas problēmas dēļ impulsīvas uzvedības. Profesionāla sāncensība. Varaskāre. Snobisms. Tikšanās ar apgrieztu Zižļu bruņinieku.
Darbs: Vienas vienīgas avantūras. Nenozīmīgs rezultāts vai tā vispār nav. Problēmas darbā.
Veselība: Bīstamas traumas.
Attiecības: Rupjas attiecības. Atsvešināšanās, šķiršanās, skandāli. Apātija.
Cilvēka psihotips: Skandālists. Iedomība, augstprātība, patmīlība, ietiepība, skaudība. Ātri aizsvilstas, līdz pat niknumam (kopā ar Spēku – var arī savainot), bet ir iespējams nomierināt. Ļoti ievainojama patmīlība.
Padoms, brīdinājums:  Iesaka apvaldīt savu degsmi. Brīdina, ka jūsu ceļā ir bīstami šķēršļi.
Jā vai nē:  „ Nē”. Mērķis nav sasniedzams.