Zižļu karaliene

 

 

 

Taisna kārts:

 

Iespējams, ka satiksiet sievieti, kas varēs jums palīdzēt jūsu problēmās. Tas attiecas ne tikai uz biznesu, bet arī uz ģimenes lietām. Viņa palīdzēs jums izlīgt ar tuviniekiem vai aizstāvēs jūs priekšniecības acīs. Ja patreiz grasāties uzsākt kādu projektu, variet nepārdzīvot, Zižļu karaliene jums garantē tā veiksmīgu nobeigšanu. Varbūt jums uzradīsies veselīgi domājoša, taisnīga priekšniece. Vai arī jums uzradīsies aizstāve, kas ļoti dedzīgi aizstāvēs jūsu un jūsu draugu intereses. No otras puses, iespējams, ka sieviete, kas jums varēs palīdzēt atrisināt problēmas, būs patiesa un asprātīga, taču dažreiz dzēlīga un agresīva. Viņa neatlaidīgi ies uz savu nosprausto mērķi.

 

Kopējais raksturojums:  Impulsīvas darbības, kas prasa izlēmību (vajag risināt ātri), vajag demonstrēt gribu, atbalstīt, aizraut citus. Tikšanās ar Zižļu karalieni.
Darbs: Biznesa lēdija, kas aktīvi piedalās sabiedriskajā dzīvē. Politika, skatuve, sports, reklāma, komercija. Var būt salona īpašniece vai augsta amata vīra sieva. Lieliska saimniece.
Veselība: Stipra veselība. Lielas spēka rezerves. Var trūkt izturības.
Attiecības: Vētrainas, ilgstošas. Ļoti dramatizētas situācijas. „Spītnieku savaldīšana”. Attiecības tiek veidotas ļoti skaisti. Zižļu karalienei bieži ir sāncense.

Cilvēka psihotips: Uguns. Auns. Rudmate vai tumšmate ar tumšām acīm. Ragana, mags, magnētiska persona. Atraisīta, par sevi pārliecināta, eleganta, iespaidīga, radoša (aktrise dzīvē). Ļoti emocionāla, neprognozējama, pretrunīga, intuitīva. Sasniedz augstu sociālo stāvokli, sabiedrības dāma. Motīvs – karjera. Sieviete - cīnītāja ar ideāliem. Gan var, gan mīl palīdzēt citiem. Prot pārliecināt. Viņu interesē pilnveidošanās, sevis izzināšana, pašrealizācija.
Padoms, brīdinājums: Iesaka ātri rīkoties, vadoties pēc situācijas. Demonstrējiet pašpārliecinātību, optimismu un ieinteresētību. Brīdina izvairīties no pārliekas neprognozējamības savā rīcībā.
Jā vai nē:  „ Jā”, bet vajag būt elastīgam.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Iespējams, ka jūsu plānos iejauksies neelastīga un ļoti nervoza sieviete, kas uzstās uz to, lai jūs rīkojieties tieši tā, kā grib viņa. Ja, pie tam, viņai vēl ir lielas ambīcijas, tad viņa nebūs izvēlīga attiecībā uz līdzekļiem, ar kādiem panākt savu. Lai jūs vai jūsu tuvinieki nespētu rīkoties patstāvīgi, viņa pielietos emocionālo šantāžu. Iespējams, ka tas būs kāds cilvēks, kas jums regulari moralizē un uzspiež jums savas morālās vērtības. Sieviete, ko sastapsiet, neprot piekāpties un ir radusi visu darīt pa savam.

 

Kopējais raksturojums:  Situācijas neizpratne, apjukums, nepieciešamo aktivitāšu trūkums. Tikšanās ar apgrieztu Zižļu karalieni.
Darbs: Nepareizi izvēlēts virziens; tirānija.
Veselība: Kaut kas ir nogājis greizi.
Attiecības: Nespēja veidot attiecības. Ļoti traucē ambīcijas.
Cilvēka psihotips: Sīka burve. Pavedinātāja. Greizsirdīga, egocentriska, godkārīga, cietsirdīga. Ietiepība. Cenšas padarīt apkārtējos atkarīgus no sevis. Manierīgums, stīvums. Neharmoniska seksuālā dzīve. Šīs sievietes vājības ir viegli izmatot pret viņu pašu.
Padoms, brīdinājums: Iesaka uzņemties kontroli pār situāciju, saprast, kas notiek. Brīdina, ka jūs ejiet pret sraumi.
Jā vai nē: „ Nē”. Nekas nesanāks.