Zižļu pāžs

 

 

 

Taisna kārts:

 

Visticamāk, ka drīz jūs saņemsiet kādas svarīgas ziņas vai jums pavērsies kādas lieliskas iespējas. Varbūt jums uzradīsies konkurents. Ja gaidiet kādu svarīgu zvanu, kas var ietekmēt jūsu dzīvi, tad jums ļoti drīz piezvanīs. Jūs esiet noskaņots optimistiski un pilns entuziasma. Jūs atrodaties jauna mācību kursa sākumā, tāpēc noteikti izmantojiet to. Iespējams, ka nomainīsiet darbu vai arī jūs gaida nopietnas izmaiņas jūsu karjerā. Ja interesējāties par mīlestības jautājumiem, tad jūs ļoti drīz sagaida kvēlas un kaislīgas jūtas. Varbūt jūs saņemsiet mīlestības vēstuli. Varbūt jums uzradīsies jauns draugs vai jauna mīlestība. Ja esiet nolēmis sākt sportot, tad tagad ir īstais laiks to sākt darīt.

 

Kopējais raksturojums:  Iespēja dabūt darbu. Jauns sākums. Labas ziņas. Palīdzība no kāda jauna cilvēka. Dažkārt runā par ceļojumu. Tikšanās ar Zižļu pāžu.
Darbs: Sīks darbs, starpniecība. Var būt saistīts ar sakaru līdzekļiem. Stažieris, students, jaunākais virsnieks. Tie, kas mācās strādāt. Treneri, sportisti, reklāmisti, izsūtāmie, kurjeri, pastnieki.
Veselība: Stipra veselība. Var būt veģetatīvā-asinsvadu distonija.
Attiecības: Var nozīmēt bildināšanu, gatavību veidot attiecības, tai skaitā - pāra ieiešanu nākamā attiecību fāzē. Var nozīmēt siltas attiecības bez seksa.

Cilvēka psihotips: Uguns stihija. Optimists ar humora izjūtu, apgarots. Liels potenciāls, ko vajag attīstīt. Tieksme pēc neatkarības. Patiesums, taisnīgums.
Padoms, brīdinājums:  Iesaka sākt kaut ko jaunu, nospraužot sev mērķi. Izmantot izdevību. Brīdina – kritiski izvērtējiet savas iespējas.
Jā vai nē:  „ Jā”. Situācija atrisināsies.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Parasti šī kārts apgrieztā pozīcijā norāda, ka jūs variet saņemt nepatīkamas ziņas, vai arī jums nāksies kontaktēties ar cilvēku, kas jums nepatīk. Kāds attiecībā uz jums var izteikt neglaimojošas piezīmes. Nevajag steigties, nepārdomāti lēmumi var novest pie pašām neparedzamākajām sekām. Šajā periodā jums strauji pieaug iespēja attiecībā uz nepatikšanām darbā. To iemesls var būt jūsu neieinteresētība un neizlēmība. Neuzticieties pirmam pretīmnācējam, viņš var jūs piekrāpt. Ja jūs neapdomīgi lielīsieties, jums var rasties problēmas.

 

Kopējais raksturojums:  Piņķerīgi un nepatīkami notikumi. Sliktas ziņas. Anonīma ziņošana, aprunāšana. Iespējama ziņojuma kavēšanās. Inerce, nevēlēšanās virzīties uz priekšu. Var būt problēmas attiecībā uz bērniem. Tikšanās ar apgrieztu Zižļu pāžu.
Darbs: Izgāšanās darījumos. Bizness bez mērķa, bez nepieciešamajām zināšanām.
Veselība: uzvara pār sīkām kaitēm.
Attiecības: Izsmiekli un ņirgāšanās. Nelabvēlīgu notikumu un darbību ietekme: netaktiski joki utt..
Cilvēka psihotips:  Huligāns, kas mēģina piesaistīt sev uzmanību. Lielībnieks. Pašapmierinātība, melīgas ambīcijas. Pārlieka pašpārliecinātība. Paaugstināta uzbudināmība un pakļaušanās kaislībām un atkarībām. Trūkst humora izjūtas. „Falša” rīcība.
Padoms, brīdinājums:  Iesaka novērtēt sevi reāli. Brīdina, ka nespēsiet izpildīt savus pienākumus.
Jā vai nē:  „Nē”.