Zobenu bruņinieks

 

 

 

Taisna kārts:

 

Iespējams, ka ap jums ir izveidojusies kāda konfliktsituācija, kas jūs tracina. Dotajā brīdī šī situācija ir ienesusi jūsu dzīvē haosu. Taču jums ir jāzina, ka drīz viss mainīsies. Jums ir jābūt aktīvam un gatavam rīkoties jebkurā brīdī. Jūs atrodieties situācijā, kad lēmums ir jāpieņem ātri un izlēmīgi. Iespējams, ka jums nāks palīgā kāds ļoti stiprs, galants, jauns cilvēks. Ja vēlēsieties, jūs ātri panāksiet savu. Dotajā brīdī jums jāklausa saprātam nevis sirdij. Jums jābūt stipram, izlēmīgam un bezkaislīgi jāpieiet problēmai. Jūs saņemsiet ļoti noderīgu profesionālu padomu, kas palīdzēs jums tikt galā ar problēmām, kuras jūs vajā.

 

Kopējais raksturojums: Konflikts un kustība. Negaidīti braucieni (komandējums, mācības), tikšanās ar augstu amatpersonu, uzvara pār oponentiem. Tikšanās ar Zobenu bruņinieku.
Darbs: Bizness strauji attīstās, izplešās, dažkārt nozīmē aiziešanu no darba. Militārists, sargs, zinātnieks, reportieris, inženiertehniķis.
Veselība: Slimības asas izpausmes.
Attiecības: Strauja attiecību skaidrošana, ledaina komunikācija.

Cilvēka psihotips: Gaiss, Dvīņi. Dinamisks, aktīvs, vērīgs, ar asu mēli. Gudrs: ar skaidru un vēsu prātu. Cīnītājs.
Padoms, brīdinājums: Iesaka neizvairīties no konflikta, taču saglabājiet vēsu prātu. Brīdina neupurēt sevi dēļ tukša mērķa.
Jā vai nē: „Jā”.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Doto brīdi nevarētu nosaukt par piemērotu jauna projekta uzsākšanai. Jums ir uzradies nelabvēlis, kas ļoti aktīvi darbojas pret jums un cenšas izjaukt jūsu plānus. Ja jūs arī turpmāk turpināsiet izteikties tik sarkastiski, tad vēl vairāk noskaņosiet apkārtējos pret sevi. Iespējams, ka pazaudēsiet kādu cilvēku no savas sabiedrības. Jums jābūt pacietīgam, lai atkal ar kādu nesastrīdētos. Jūs tiekat provocēts darīt to, kas izdevīgi jūsu nelabvēļiem.

 

Kopējais raksturojums: Sagrāve, agresīva mērķa sasniegšana, dažreiz – pašpārliecinātība, kas ved uz neveiksmi. Tikšanās ar apgrieztu Zobenu bruņinieku.
Darbs: Zaudējums asas cīņas rezultātā.
Veselība: Sarežģījumi pēc operācijas, var būt radikulīts, artrīts.
Attiecības: Strīds, domstarpības (uz šķiršanās robežas).
Cilvēka psihotips: pašpārliecināts, iznīcinošs, nervozs, ekscentrisks, nekompetents.
Padoms, brīdinājums: Iesaka iznīcināt novecojušo. Brīdina, ka temperamenta iespaidā var sastrādāt muļķības.
Jā vai nē: „Nē”.