Zobenu dūzis

 

 

 

Taisna kārts:

 

Zobenu Dūzis norāda uz jauna, interesanta un intelektuāla projekta sākumu. Taču nevajag aizmirst, ka zobeni vienmēr ir saistīti ar cīņu, grūtībām un dažādiem konfliktiem. Tas nozīmē, ka jūs sagaida daudzsološs projekts, kas var rasties no ne visai labvēlīgas vides. Kā saka – nav ļaunuma bez labuma. Lai pārvarētu visas grūtības, kas tagad stājas ceļā, vajadzīga izlēmība un dzelžaina disciplīna. Ja jums tagad dzīvē ir kādas sāpīgas un neizbēgamas pārmaiņas, tad tās, visticamāk, novedīs pie kaut kā pozitīva un interesanta. Jums piemīt milzīgs spēks, un tieši tāpēc mērķa sasniegšanai jums vajag pilnībā sakoncentrēt savu prātu un piepūli.

 

Kopējais raksturojums: Ārējais stimuls, jaunas idejas, ideju plūsma. Dūzim kopumā nav negatīvu aspektu, taču piemīt atbilstoša nokrāsa. Viņš nepareģo katastrofas vai liktenīgas sekas. Negaidītas pārmaiņas (kādas, to pateiks blakus kārtis), neliela avārija, neliels īssavienojums, zibens spēriens. Ārkārtas operācija. Kaut kādi draudi.
Darbs: Iespējama izspiešana no tirgus bez redzamas konkurences, neved pie naudas zaudējumiem, bet augsne zem kājām ir nestabila. Piespiež skraidāt apkārt ideju meklējumos. Atkarībā no jautājuma: ja,” ko darīt?” – meklēt jaunas idejas, ja „kas būs?” – uzradīsies negaidīta pārbaude.
Veselība: Sasitumi, traumas, sagriezumi. Dusmu uzplūdi, lēkmes (galvassāpes, nervi). Īslaicīga stāvokļa saasināšanās, kas nekaitēs veselībai.
Attiecības: Negaidītas, ar tieksmi uz konfliktiem. Iepazīšanās konflikta apstākļos. Liktenīgas un vētrainas attiecības, taču dažreiz tikai garīgā līmenī (iekšēji viss vārās, bet uz āru neparādās). Nejauša informācija, kas satricina attiecības (baumas).
Cilvēka psihotips: Impulsīvs, viegli aizkaitināms. Cilvēks, kuram „uznāk melnie”.
Padoms, brīdinājums: Iesaka ieklausīties ārējos uzvedinājumos. Brīdina par sīkām un vidējām nepatikšanām.
Jā vai nē: „Jā”. Dunku un sitienu periods.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Jūs, visticamāk, atrodieties situācijā, kad kāds jūs nekaunīgi izmanto. Jums visu laiku rodas iespaids, ka jūs tērējiet daudz vairāk spēka un enerģijas, kā nepieciešams tam, lai sasniegtu mērķi. Esiet uzmanīgs, nevajag dedzināt tiltus aiz sevis. Varbūt jūs esiet izlēmis pārāk daudz izmest no savas dzīves un, iespējams, jūs pārcenšaties. Ja partneris pret jums izturas negodīgi vai pat cietsirdīgi, tad jums no viņa jāšķiras. Varbūt jūs pats kādu pavisam nesen esiet nepelnīti apvainojis un morāli ievainojis, tad tagad ir jūsu kārta par to atbildēt.

 

Kopējais raksturojums: Agresija, kas vērsta uz iekšu. Konflikta situācijas radīšana, izprovocēšana.  
Notikumi, kas vērsti uz pašiznīcināšanos.
Darbs: Slēpti konflikti kolektīvā (divnieka sākuma stadija). Neparedzēti izdevumi. Ienākumu krišanās. Akciju un vērtspapīru krišanās un tamlīdzīgas nepatikšanas (kopā ar Torni – globālas).
Veselība: Cilvēks nīkst, viņu grauj kāda slimība. Var būt apsēsts ar kādu pārvērtētu ideju.
Attiecības: Ilgi klusējoši strīdi. Slēpts naids, aizvainojums, dusmas. Nozīmē īslaicīgu situāciju.
Cilvēka psihotips: Tieksme uzkrāt iekšējo saspīlējumu, gatavs uzsprāgt.
Padoms, brīdinājums: Iesaka samazināt risku, nelīst riskantās situācijās. Brīdina nekrāt sevī agresiju.
Jā vai nē: Iekšējās neapmierinātības stāvoklis. Kaut kas grauzīs no iekšpuses.