Zobenu karaliene

 

 

 

Taisna kārts:

 

Šo kārti ļoti labi raksturo teiciens – pati par sevi. Jebkuru situāciju, kas saistīta ar šo kārti, var raksturot ar nošķirtību, neatkarību un autonomiju. Ir pienācis laiks, kad jums pašam vajadzēs atbildēt par savu rīcību. Ja jums patreiz ir iestājies vientulības laiks, tad jūs iemācīsieties būt patstāvīgs. Savu tagadējo lielisko stāvokli jūs esiet saniedzis pateicoties savam asajam prātam un godīguma sajūtai. Dotajā brīdī jums pirmajā vietā ir ambīcijas un karjera. Iespējams, ka tieši tagad jūs kontaktējieties ar sievieti, kas nesen ir pārcietusi lielas bēdas. Ja jautājāt par romantiskām attiecībām, tad tagad tam nav piemērots laiks. Jūsu koncentrēšanās uz racionālām domām ir nedaudz notrulinājusi jūsu emocijas.

 

Kopējais raksturojums: Nepieciešamība dot kādam padomu vai būt starpniekam, lai samierinātu strīdīgas puses, diplomātiskums. Tikšanās ar Zobenu karalieni.
Darbs: Izaugsme, viss virzās uz labāko pusi. Sieviete uniformā, valsts amats, augsts amats, intelektuāls darbs, zinātne utt..
Veselība: Veiksmīga operācija, sīksta cīņa par dzīvību.
Attiecības: Interese drīzāk ir intelektuāla, kā emocionāla. Piemīt sacensības gars, cilvēkiem ir interesanti sarunāties vienam ar otru. Bieži vīramāte, vientuļā māte, dažreiz atraitne.

Cilvēka psihotips: Gaiss, Svari. Dinamiska, aprēķinātāja, taktiska, intelektuāla.
Padoms, brīdinājums: Iesaka iesaistīties cīņā, panākt mērķi. Brīdina neieņemt pārsteidzīgas pozīcijas.
Jā vai nē: „Jā”. Jūs sasniegsiet savu mērķi ar diplomātiskām metodēm.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Visticamāk, jums ir uzradies ļoti nopietns nelabvēlis valdonīgas un atriebīgas sievietes izskatā. Viņa jūs slepus cenšas diskreditēt, lai traucētu jums virzību pa karjeras kāpnēm. Ja jums tagad ir iestājušies grūti laiki, tad tas nenozīmē, ka jums vajag nošķirties un atteikties no pozitīvām emocijām. Visticamāk, cilvēks, kas pret jums izturas ar necieņu, cenšas ar jums manipulēt.

 

Kopējais raksturojums: Skumjas dēļ kāda zaudējuma, slepenas lietas vai intrigas, psiholoģiskas blokādes. Tikšanās ar apgrieztu Zobenu karalieni.
Darbs: Aprēķināta piesavināšanās, nepietiekama analīze un nepareizi aprēķini, mērķa neesamība vai nepareizi mērķi.
Veselība: Neirozes, vairogdziedzera traucējumi.
Attiecības: Smagas, asas, rupjas, sieviete pakļaujas, bet uzkrāj dusmas, cilvēki nespēj viens otram piedot.
Cilvēka psihotips: Ļauna šķīrēja. Kašķīga, nežēlīga, kategoriska. Nomoka citus ar savām nelaimēm.
Padoms, brīdinājums: Iesaka kategoriski un stingri pastāvēt uz savu, taču, ja trūkst izlēmības – ciest. Brīdina, ka jūs variet kļūt par ļaunu tenku objektu.
Jā vai nē: „Nē”. Mērķi nesasniegsi.