Zobenu karalis

 

 

 

Taisna kārts:

 

Ja gaidiet kādu lēmumu, tad variet būt mierīgs – tas būs objektīvs un godīgs. Iespējams, ka jūs saņemsiet noderīgu padomu finanšu vai juridiskajā jautājumā no ļoti izglītota cilvēka. Iespējams, ka esiet kļuvis pārāk aukstasinīgs un racionāls, jums vajag būt nedaudz cilvēcīgākam attiecībā uz apkārtējiem cilvēkiem. Jums ir parādījusies milzīga vēlme atbrīvoties no nosacījumiem, kas jums ir visapkārt un neļauj jums brīvi rīkoties. Varbūt ir pienācis laiks ieklausīties savās jūtās un pārstāt baidīties veidot jaunas attiecības. Šī kārts arī var runāt par to, ka kāds uz jums ir apvainojies par to, ka necieniet viņa jūtas.

 

Kopējais raksturojums: Augsts sociālais stāvokli (visbiežāk valsts darbā), profesionālisma paaugstināšana, veiksmīgas mācības.Tikšanās ar Zobenu karali.
Darbs: Militāri rūpnieciskais komplekss, kas saistīts ar valsti; var būt cīņa par varu, Nodokļu vai citu valsts struktūru pārbaudes, taču viss beigsies labi. Nozīmīgs ierēdnis, valsts darbinieks, vadītājs, priekšnieks. Fiskālo struktūru vadītāji, zinātnes cilvēki (profesori utt.).
Veselība: Smagas traumas (galvas), meningīts.
Attiecības: Ilgstošas, daudz aprēķina, daudz sarunu, viņus vieno intelektuāla interese.

Cilvēka psihotips: Gaiss, Ūdensvīrs. Gudrs, valdonīgs, izlēmīgs, stingrs, skaidri domājošs cilvēks. Tumšmatains šatēns, intelektuālis, lieliski runā, bagāta dzīves pieredze.
Padoms, brīdinājums: Iesaka visu apdomāt, izvērtēt, rīkoties saprātīgi, ar aprēķinu, asi. Brīdina nebūt pārāk stingram.
Jā vai nē: „Jā”. Jūs gūsiet panākumus.

 

 

 

Apgriezta kārts:

 

Visticamāk, ka pret jums ir notikusi netaisnība, jūs ir aizvainojuši kāda izteiktie vārdi. Esiet uzmanīgs, jūsu lokā ir cilvēks, kas jūs krāpj vai slepus liek jums šķēršļus. Vai arī jūs pats esiet sācis izmantot cilvēkus, lai sasniegtu savus mērķus vai arī jūsu sarkasms ir nepelnīti aizvainojis kādu no jūsu vidus. Vai arī jūs esiet kļuvis par tieslietu sistēmas upuri un jums tika izteikts negodīgs spriedums. Ja vaicājāt par tiesas procesu, tad pastāv ļoti liela nelabvēlīga sprieduma iespējamība.

 

Kopējais raksturojums: Atteikums no ierēdņa, neveiksmīgas (pārrautas) pārrunas. Neturēti solījumi. Tikšanās ar apgrieztu Zobenu karali.
Darbs: Kriminālās autoritātes, policijas vai noziedznieku ierašanās, kas var novest pat pie fiziskas izrēķināšanās. Negodīga cīņa par varu. Atlaišana.
Veselība: Smagāk kā taisnā pozīcijā.
Attiecības: Cīņa par varu, asi skandalozas attiecības, auksta nepatika.
Cilvēka psihotips: Cietsirdīgs, nežēlīgs, drūms, nelokāms. Ass kritizētājs un karjerists.
Padoms, brīdinājums: Iesaka asi visu nogriezt kā ar nazi, ļauties konfrontācijai, izrādīt stingrību. Brīdina neaizrauties un nešaut pār strīpu.
Jā vai nē: „Nē”. Konflikts, risks tikt sodītam.