Zobenu pāžs

 

 

 

Taisna kārts:

 

Visticamāk, ka jūs pratīsiet izmantot savas spējas un talantus esošajā situācijā. Jūs ātri aptversiet situāciju un atradīsiet uz doto brīdi vienīgo un pareizo risinājumu. Tas, ka jūs spējiet būt racionāls un bezkaislīgs, jums ļoti noderēs. Visticamāk, ka jums nāksies griezties pēc palīdzības pie profesionāļa. Pirms parakstīt līgumu, kārtīgi izsveriet visus plusus un mīnusus. Šij kārtij piemīt arī negatīvā puse – jūs patreiz ieskauj baumas un tenkas. Iespējams, ka saņemsiet nepatīkamas ziņas, kas saistītas ar kāda jauna cilvēka uzvedību. Iespējams, ka plāna realizēšana nedaudz ievilksies.

 

Kopējais raksturojums: Jūs varat tikt kritizēts, varat nokļūt informatīvā provokācijā, iespēja kaut ko noskaidrot, oficiālu papīru saņemšana. Tikšanās ar Zobenu pāžu.
Darbs: Sīks bizness, jaunākais personāls, ražošanas spiegošana, hakeri. Daudz interešu, sports, zinātniski tehniskās nozares, datori, tulki.
Veselība: Apslēptas slimības, grūta diagnosticēšana.
Attiecības: Sīki strīdi, aizkaitināmība, savstarpēja kritika, viens otru mēģina pieķert kļūdās.
Cilvēka psihotips: Gaisa zīme. Ļoti aktīvs bērns, sabiedrisks, apķērīgs, attapīgs, diplomātisks. Spiegs, uzraugs.
Padoms, brīdinājums: Iesaka būt uzmanīgam, ievāciet vairāk informācijas. Brīdina, ka ziņkārīgie bāž degunu jūsu lietās.
Jā vai nē: Drīzāk „Jā”. Informācija tiks iegūta.

 

 

Apgriezta kārts:

 

Jums apkārt tiek vērptas intrigas un kāds ar netīrām metodēm ievāc un izplata ziņas par jums. Iespējams, ka jūs novēro vai arī kāds aktīvi darbojas pret jums. Iespējama negaidītu problēmu parādīšanās. Ja kāds jums ir devis solījumu, tad to visdrīzāk lauzīs. Pirms kaut ko parakstiet, ļoti uzmanīgi visu izlasiet, iespējams, ka jūs grib apkrāpt. Ļoti liela pārpratumu rašanās iespēja, kas var novest pie bēdīga iznākuma.

 

Kopējais raksturojums: Nokavēšanās, noslēpuma izpaušana, problēmas bērniem ar mācībām, sīkas neveiksmes. Tikšanās ar apgrieztu Zobenu pāžu.
Darbs: Negodīgs bizness, darījumu informācijas slēpšana vai grozīšana.
Veselība: Bērnu slimības (cūciņas, vējbakas), kleptomānija, patoloģiski meli.
Attiecības: Asas, neiecietīgas, aizdomu pilnas, bezjēdzīgi uzbraucieni, niknums.
Cilvēka psihotips: Pļāpa, muldoņa, izklaidīgs un neuzmanīgs.
Padoms, brīdinājums: Iesaka nepļāpāt par daudz, nepieņemt piedāvāto iespēju. Brīdina būt uzmanīgam, iespējama dezinformācija.
Jā vai nē: „Nē”. Rūpes un nepatikšanas.